Hotel Ciudad Del Mar 31
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen do zanurzania | Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Rekreacja Kort tenisowy Pole golfowe Jazda konna Nurkowanie Nurkowanie z rurką Wędkowanie Kajakarstwo Jazda na rowerze Piesza turystyka Badminton Tenis stołowy | Spa i relaks Salon spa Zabiegi kosmetyczne Masaż | Posiłki/Napoje Restauracja Bar przekąskowy przy basenie |
W wygodnym Hotel Ciudad Del Mar 31 Jacó znajduje się miejsce na piknik i pole golfowe, a Mas X Menos jest w maksymalnie 1 km. Wszyscy goście mogą korzystać z dostępu do centrum fitness oraz Wi-Fi na terenie całego obiektu.
Municipalidad de Garabito znajduje się nie więcej niż 5 min piechotą od tego hotelu, a takie obiekty przyrodnicze jak Playa Jaco Costa Rica są zlokalizowane w 900 metrach. Atrakcje, które można znaleźć w niewielkiej odległości od Ciudad Del Mar 31, to między innymi Tortuga surf school. Del Mar Surf Camp leży maksymalnie 1,1 km od obiektu. Wygodny hotel leży niedaleko od stacji autobusowej El Estadio.
Pokoje dla alergików w obiekcie noclegowym wyposażone są w telewizję satelitarną, a także w urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Wyposażenie łazienek obejmuje kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Prywatne łazienki z kabiną prysznicową walk-in i oddzielną toaletą posiadają również suszarkę do włosów i ręczniki dla dodatkowego komfortu gości.
Restauracja Los Mahi Tacos de Cholo serwuje potrawy kuchni amerykańskiej i znajduje się nie więcej niż 250 m od Hotel Ciudad Del Mar 31.
- Lokalne atrakcje
- Iglesia de la Inmaculada Concepcion de Maria450 m
- Centerfolds Gentlemen's Club1,1 km
- Mas X Menos1,1 km
- Carton Surfboards Surf Lessons1,1 km
- Cementerio Municipal de Garabito600 m
- Pochotal600 m
- Carton Surf Shop1 km
- Tortuga surf school350 m
- Centrum handlowe Jaco Walk950 m
- Lotniska
- Lotnisko La Managua68 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Wymiana walut
- Kawiarnia
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar przekąskowy przy basenie
- Bar przekąskowy
- Stół na świeżym powietrzu
- Stoły piknikowe
- Obiad
Usługi rekreacyjne
- Basen do zanurzania
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Rozrywka na żywo
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Salon spa
- Zabiegi kosmetyczne
- Masaż
- Centrum fitness
- Nurkowanie
- Nurkowanie z rurką
- Kajakarstwo
- Piesza turystyka
- Jazda konna
- Jazda na rowerze
- Kort tenisowy
- Badminton
- Pole golfowe
- Tenis stołowy
- Lekcje jogi
- Trener sportowy
- Zajęcia aerobiku
- Wędkowanie
- Płytki koniec
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Obsługa porządkowa
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Usługa zakupów spożywczych
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
- Szczęśliwa godzina
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Patio
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
- Gry planszowe
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Hotel Ciudad Del Mar 31?
Podróż od Hotel Ciudad Del Mar 31 do centrum miasta zajmuje 20 min spacerem. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w wygodnym Hotel Ciudad Del Mar 31?
Goście wygodnego Hotel Ciudad Del Mar 31 powinni wymeldować się o 11:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w Hotel Ciudad Del Mar 31?
Średnia cena pokoju w Hotel Ciudad Del Mar 31 to 200 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - 📧
Czy w wygodnym Hotel Ciudad Del Mar 31 jest połączenie Wi-Fi?
Tak, wygodny Hotel Ciudad Del Mar 31 posiada Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy znajdę miejsce do pracy w moim pokoju w tym hotelu?
Tak, obszar roboczy znajduje się w niektórych pokojach w tym hotelu.